Kissme pro Aidu

Chluptopad pro Aidu


V listopadu padá listí… A tak jsme si řekli, že i letos z listopadu uděláme chluptopad a vyhlásíme měsíc pouštění chlupů pro dobrou věc. Tentokrát pro Aidu.

Jak můžete pustit chlup i vy? Jednoduše. Stačí kliknout na tlačítko přispět a podpořit výcvik Kissmeho, který se právě teď připravuje na roli asistenčního parťáka pro malou Aidu.

Aida je tříletá usměvavá slečna, která má těžké zrakové postižení. Do roka a půl viděla úplně normálně a příčiny náhlé ztráty zraku zatím nebyly zjištěny. Aida je na svůj věk velmi vyspělá a také talentovaná. Chodí do školky Jaroslava Ježka, která je zaměřena právě na děti se zrakovým postižením a má tam spoustu kamarádů. Aida má ráda hudbu, učí se hrát na klavír, má učitelku na zpěv a chodí na balet. Kromě hudby má ráda zvířata a dobrou zmrzlinu.

Kissme bude Aidě podávat a vyhledávat předměty, budou spolu polohovat a v případě potřeby bude také podávat předměty od maminky Aidě a naopak (tzv. cvik pošťák). Kissme bude pro Aidu hlavně kamarád a parťák, který s ní poroste a bude jí dělat průvodce. Venku, kdy maminka bude ovládat Kissmeho na vodítku hlavně hlasem bude Aida chodit mezi maminkou a psem a bude se držet za postroj. Kissme se naučí také prvky vodění, jako značení schodů, obrubníků atd…

Oficiální jménoKiss Me Softly z Kasétek
Věk1 rok
Plemenoportugalský vodní pes
VychovatelIrena Vocásková
TrenérHanka Srbková
KlientAida
Kissmeho výcvik stojí 250 000 Kč.
Zatím přispělo 5 dárců.
Potřebujeme ještě 230 950 Kč, pomozte i vy.
Darujte právě teď.
Obojek
Vyšetření srdce
20 kg granulíNebo se zapojte jinak