Matti pro Vojtu

Vojta je dospělý muž, který měl od Pestré již asistenčního psa Coudyho, který kvůli zákeřné nemoci přešel za duhový most. Vojta by velmi rád získal nového asistenčního psa.

Vojta je veselý, rád odpočívá, rád poslouchá audioknihy a podcasty na různá témata. Také rád peče, nejraději dorty a jeho nejoblíbenější recept je jablečný nepečený dort. Vojtovy chutná také Italská kuchyně, kterou mu připravuje tatínek. Vojta měl v mladém věku úraz mozku, po kterém se mu kvůli levostranné paréze těla zhoršila chůze, a k pohybu začal využívat vozík. Po dlouhotrvajícím opakovaném tréninku chůze se nyní Vojtovy chůze zlepšila a již ujde s oporou o jednu nebo dvě osoby, jeden až dva kilometry.  Vojta bydlí s maminkou, tatínkem a mladším bratrem.

Vojta a celá rodina by chtěla, aby asistenční pes Matti byl pro Vojtu parťák a společník, který mu bude podávat spadlé předměty, otevírat zavřené dveře. Vojta s Mattim budou společně dělat také aktivity venku jako je vyhledávání předmětu. Canisterapie Vojtovi pomůže při prohřívání ztuhlého svalstva a celkovém uvolnění těla. Matti také zvládne odnesení předmětu od Vojty k druhé osobě nebo naopak.
Oficiální jménoMagic Mattimeo
Chovatelská staniceBelle Moravia
Pořadové číslo84
Věk2 roky
PlemenoLabradorský retrívr
VychovatelTomáš Volek
TrenérJana Kovaříková pod vedením Michaely Perčinové
KlientVojta
Foto: Matti pro VojtuFoto: Matti pro VojtuFoto: Matti pro Vojtu

výcvik stojí 250 000 Kč.
Zatím přispělo 24 dárců.
Potřebujeme ještě 157 977 Kč, pomozte i vy.
Darujte právě teď.
Obojek
Vyšetření srdce
Služební dečka


Přijaté dary jsou připisovány na jednotlivé účely po jejich vyúčtování jednou měsíčně.

Nebo se zapojte jinak

Další asistující psi